چند توصیه برای خوش تیپی

پوشش چند لایه یکی از راهکارهای هوشمندانه برای ساختن استایل زنانه و استایل مردانه زمستانی است.

  • ترکیب رنگی خاص

خودتان را به لباس‌های نخی و جین محدود نکنید! سعی کنید لباس‌هایی با جنس‌ متنوع‌ استفاده کنید. مثلا شلوار چرم، شال ابریشمی، لباسی با طرح و پارچه‌ پوست ماری یا یک کت جیر زنانه. بعد آن‌ها را با هم ترکیب کنید و اجازه دهید هر تکه از استایل‌تان به شکل خاص دیده شود.

یک رنگ را انتخاب کنید و بعد همه استایل‌ را بر اساس آن بسازید و حتی آرایش‌ را هم طبق همان استایل ست کنید. این کار نه تنها سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای ساختن یک استایل خوش‌رنگ و خاص است بلکه سبک خاص شما را نیز به نمایش می‌گذارد.

چند توصیه برای خوش تیپی تک رنگ

سعی کنید اکسسوری‌ها، کیف و کفش زنانه خود را طوری انتخاب کنید که با استایل کلی شما همخوانی داشته باشد و در عین حال آن را کامل کند.

  • کت را روی شانه بیاندازید

قرار نیست هر لباسی را همانطور که در دستورالعمل آمده بپوشید. در پوشیدن لباس‌ها می‌توانید خلاقیت به خرج دهید. مثلا کت را به جای آن‌که بپوشید روی شانه‌ بیندازید. این کار به ویژه در پاییز یا روزهای گرم زمستان باعث خوش تیپ شدن شما می‌شود.

  • کفش‌های متنوع

قواعد انتخاب کفش را کنار بگذارید و شلواری که همیشه با کفش کتانی ست می‌کردید این بار با یک کفش پاشنه‌بلند بپوشید. پاشنه‌بلند، نیم‌بوت، کتونی، کفش تخت و صندل را در استایل‌های مختلف به جای هم به کار ببرید.

برای استایل‌های زمستانی، استفاده از عینک آفتابی نه تنها در خوش تیپ بودن‌ موثر است بلکه برای محافظت از چشم نیز ضروری است! بنابراین در هیچ استایل روزمره‌ای عینک آفتابی را فراموش نکنید.

چند توصیه برای خوش تیپی عینک

پیشنهاد مطالعه: طرز تهیه “طرز تهیه توپک برنج سوخاری” را در بخش آشپزی مجله دلتا بخوانید.