سیل نفرت مردم به سوی بازیگر جنجالی هالیوود

جنگ میان امبر هرد و جانی دپ در دادگاه و رسانه‌ها همچنان برپاست. جانی دپ طعم شکست در دادگاه را چشید. شکایت وی از روزنامه The sun در دادگاه شکست خورد و متعاقب آن نقش خود را در فیلم fantastic beasts را از دست داد.

اختصاصی «تابناک با تو»؛ جنگ میان امبر هرد و جانی دپ در دادگاه و رسانه‌ها همچنان بر پاست. جانی دپ طعم شکست در دادگاه را چشید. شکایت وی از روزنامه The sun در دادگاه شکست خورد و متعاقب آن نقش خود در فیلم fantastic beasts را از دست داد.
اما دوستداران و طرفداران این هنرپیشه، قواعد بازی را در دست گرفتند و به طرفداری از جانی دپ در رسانه‌های اجتماعی پرداختند. آن‌ها کمپینی در توییتر به طرفداری از او برپا کردند.

سیل نفرت مردم به سوی بازیگر جنجالی هالیوود

زن سابق وی امبر هرد مدعی شده بود همسرش جانی دپ، فردی هتاک و بددهن است که دست بزن دارد؛ و بار‌ها با وی رفتار خشونت آمیز داشته و او را آزرده است. بیشتر رسانه‌ها در این جریان جانب امبر هرد را گرفتند. اما بعد از اینکه به خاطر این جانبداری از امبر هرد، محبوبیت شان را نزد مردم از دست دادند برای جبران مافات، آنان نیز چندین درخواست علیه امبر‌هرد و روزنامه The sun به دادگاه ارائه داده‌اند. آنچه که در این میان، مردم را خشمگین کرده این واقعیت است که چرا علیرغم وجود مدارک غیر قابل انکار علیه امبر‌هرد، هنوز جانی دپ متحمل نتایج این قضاوت‌های اشتباه مانده است.

تعداد زیادی از مردم کمپین علیه امبر‌هرد، این هنرپیشه انگلیسی به راه انداختند و در چند روز اخیر ویدیوی جدید امبر هرد به نام adapt and survive (سازگاری و ادامه حیات) با رقم سرسام‌آور ۲۲۷هزار کامنت منفی روبرو شد و مردم تنفر خود را از این هنرپیشه نشان دادند.
امبر هرد در ویدیوی اخیر در مورد ادامه زندگی خود، پس از ضربات روحی فراوانش با جانی دپ، صحبت کرده بود. او در این ویدئو توضیح می‌دهد که چطور به صدمات روحی خود التیام بخشیده و توانسته سرپا بماند و با سازگاری به زندگی ادامه دهد. اما بسیاری از مردم این سخنان را حیله گری وی دانسته و مخالفت خود را با کامنت‌های منفی به وی نشان دادند.
اگرچه جانی نقش خود را در فیلم از دست داده است، وکلای این هنرپیشه امیدوارند در دادخواست نهایی پرونده برنده شوند و دادگاه به نفع جانی‌دپ رای دهد. اگر این اتفاق بیفتد صنعت سینما می‌بایستی تصمیم درست را اتخاذ نماید و نام این هنرپیشه را از لیست سیاه خود خارج نماید.

نظر دهید

پاسخ دهید