هدیه دوک و دوشس ساسکس به کودکان بی بضاعت

هدیه دوک و دوشس ساسکس به کودکان بی بضاعت  اختصاصی «تابناک باتو»ـ پرنس هری و مگان مارکل، امسال نیز در برنامه‌های حمایتی بنگاه‌های مردمی شرکت کردند.

طبق گزارش روزنامه «نیوزیلند هرالد»؛ پرنس هری و مگان مارکل ۳۹ ساله در طرح خیریه به نام Buy one give one شرکت کردند. در این طرح در برابر هر خرید از سوی شما، یک عدد از همان محصول به نیازمندان هدیه می‌شود.

امسال هری و مگان، حدود ۱۰۰ عدد کلاه از این موسسه برای بچه‌های بی بضاعت خریداری کردند که در واقع ۲۰۰ عدد از این کلاه بافتتی به نیازمندان اهدا خواهد شد؛ این زوج تا کنون بارها از طرح «make giving live» حمایت کرده‌اند.

موسسه خیریه «زندگی ببخش» خانم Conza می‌گوید: بعد از به اشتراک گذاشتن عکس آرچی (پسر مکان و هری) با کلاه بافتنی در صفحه اینستاگرام این زوج، هزاران سفارش از تمام نقاط دنیا سرازیر شد.

کنزا همچنین گفت که سفارش این کلاه تاکنون به رقم ۳ هزار و ۵۰۰ عدد رسیده است که همگی به نیازمندان داده خواهد شد. موسس این بنیاد از کار نیک این زوج با فرستادن کارت کریسمس تشکر نمود.

هدیه دوک و دوشس ساسکس به کودکان بی بضاعت

گفتنی است، دوک و دوشس ساسکس، کریسمس را به همراه کودک خود آرچی در ملکشان در سانتا باربارا به سر خواهند برد؛ ارزش این ملک حدود ۱۵میلیون دلار است.

نظر دهید

پاسخ دهید