انواع استایل با پیراهن چهارخانه!

یکی از طرح‌هایی که هیچ وقت از مد نمی‌افتد، طرح چهارخونه است. این طرح به خصوص در فصل پاییز بیشتر مورد توجه طراحان مد و فشن قرار می‌گیرد.

پیراهن چهارخانه

پیراهن چهارخانه از موارد اصلی کمد لباس در فصل زمستان است. معمولا آن را به‌صورت جلو باز می‌پوشند و زیر آن تی‏شرت به تن می‌کنند. اما این استایل خیلی تکراری بنظر می رسد. بنابراین مجله دلتا به شما استایل‌های جدیدی با ترکیب این مدل پیراهن معرفی می‌کنیم.

پوشیدن پیراهن چهارخانه بزرگ با دامن جین

در کنار این دو مورد می‌توانید از اکسسوری‌هایی مثل نیم بوت مدل نظامی و کیف دستی پولک‌دار برای داشتن استایل شیک‌تر استفاده کنید.

پوشیدن پیراهن چهارخانه پشمی

عمدتا تمایل داریم همراه با پیراهن، لباس دیگری بپوشیم که شومیز پشمی انتخاب بسیار مناسبی همراه با این استایل است. این ست، همراه با کیف کوچک نارنجی رنگ و کفش پاشنه بلند می تواند استایل مناسبی برای عصر باشد.

ترکیب پیراهن چهارخانه پشمی با شلوار مخملی کبریتی

امسال این شلوار‌ها دوباره مد شده است، ترکیب پیراهن پشمی با چهارخانه‌های سفید دودی و یک شلوار کودری شتری رنگ راسته گشاد همراه با یک کیف زرد رنگ و کفش سفید پاشنه کوتاه استایل خاصی را می‌سازد.

شلوار کبرتی چهارخانه

استایل لایه ای با لباس چهارخانه پشمی

برخلاف پلیورهای بافت، لباس‌های چهارخانه پشمی برای این نوع استایل‌ها بسیار مناسب است. با پوشیدن یک ژاکت چرمی روی پیراهن چهارخانه‌ با یک شلوار کتانی سفید می‌توانید استایل خیره کننده‌ای داشته باشید.

چند لایه چهارخانه

 لباس چهار خانه خود را با یک دامن پلیسه بپوشید

پیراهن چهارخانه با شلوار جین، خیلی مواقع این استایل را انتخاب کرده‌ایم اما لباس چهارخانه با دامنه پلیسه یک استایل خیره کننده به ما می‌دهد. این استایل در عین حالی که می‌تواند فانتزی به نظر برسد اما ترکیبش با یک نیم بوت قرمز استایل بسیار خاص و شیکی را به شما می‌دهد.

نظر دهید

پاسخ دهید