روش‌های مختلف استفاده از کمربند زنانه!

یک تیپ ساده و مرتب که کمی رسمی به نظر برسد! پوشیدن یک پیراهن ساده و کمربند، این استایل را به شما می‌دهد.

روش های استفاده از کمربند زنانه

اگر تا به حال از کمربند تنها با شلوار استفاده می‌کردید، باید این مطلب را بخوانید تا ببینید چطور می‌توان از کمربند زنانه همراه لباس‌های مختلف استفاده کرد. اکثر ما از کمربند همراه یک سری لباس‌های معمول مثل شلوار استفاده می‌کنیم و گاهی نیز با هماهنگ کردن آن‌ها مشکل داریم. در این مطلب روش های استفاده از کمربند زنانه همراه با لباس‌های مختلف را خواهیم گفت. با مجله دلتا همراه باشید.

روش های استفاده از کمربند زنانه

ژاکت پشمی

ژاکت پشمی یکی از لباس‌هایی است که در کمد لباس هر خانمی پیدا می‌شود. پوشیدن ژاکت نسبت به دیگر لباس‌ها دقت بیشتری می‌خواهد. می‌دانیم پوشیدن ژاکت اغلب ظاهری شلخته می‌دهد و حالتی نامرتب به خود می‌گیرد. اما به راحتی به کمک یک کمربند زنانه مناسب، می‌توانید این مشکل را برطرف کنید. همچنین استفاده از کمربند، همراه ژاکت پشمی انحنای بدن را به خوبی نشان می‌دهد و شما را لاغرتر از زمانی که ژاکت را بدون کمربند می‌پوشید، نشان می‌دهد.

روش های استفاده از کمربند زنانه ژاکت

پالتو و کت

کت‌های زنانه مخصوص محیط‌های رسمی نیست بلکه آن‌ها را می‌توانید در روزهای سرد خارج از محل کار و دورهمی‌های دوستانه هم پوشید. با وجود اینکه یک کت به تنهایی استایل را خیلی جذاب نشان خواهد داد ولی استفاده از یک کمربند همراه کت می‌تواند به طور شگفت انگیزی استایل را بهبود بخشد.

روش های استفاده از کمربند زنانه کت

کمربند زنانه همراه شال بزرگ

شال‌های بزرگ نخی و بافت آنقدر وسوسه انگیز است که خانم‌ها دوست دارند از آن‌ها به عنوان مانتو و پانچو استفاده کند. این نوع شال‌ را اگر به طور معمولی بر روی دوش بیندازید خیلی بلند است و تا زیر زانو می‌رسد. با یک تکنیک ساده و اساسی می‌توانید از یک کمربند همراه شال خود استفاده کنید.

روش های استفاده از کمربند زنانه شال

سرهمی مجلسی

استفاده از سرهمی مجلسی برای خانم‌ها به یک تیپ خاص تبدیل شده است. بزرگ‌ترین مزیت سرهمی این است که برای هر فصلی و استایلی مناسب است. از تیپ اسپرت تا رسمی با کفش‌های پاشنه‌دار ظریف و… . اکثر خانم‌ها فکر می‌کنند نمی‌تواند به عنوان یک لباس کامل از آن در مراسم‌ها استفاده کنند، اگر شما هم چنین عقیده‌ای دارید از یک کمربند همراه آن استفاده کنید.

پیراهن ساده

یک تیپ ساده و مرتب که کمی رسمی به نظر برسد! پوشیدن یک پیراهن ساده و کمربند، این استایل را به شما می‌دهد.

کمربند زنانه همراه دامن ماکسی

در فصل گرم پوشیدن یک دامن ماکسی خنک بسیار کاربرد دارد. دامن بلند یا ماکسی یکی از کلاسیک‌ترین و سرزنده‌ترین مدل‌هایی است که مورد توجه خانم‎‌ها قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید از انواع دامن ماکسی بلند استفاده کنید، یک کمربند برای نشان دادن دور کمر واقعی خود کمک بگیرید. همراه دامن بلند بهتر است از یک کمربند باریک استفاده کنید.

روش های استفاده از کمربند زنانه دامن

نظر دهید

پاسخ دهید