شغل جدید دختر بنیانگذار اپل

شغل جدید دختر بنیانگذار اپلاختصاصی «تابناک با تو»؛ فرزندان افراد مشهور و نوابغ فناوری همیشه شغل والدین یا اشتیاق آنها را انتخاب نمی‌کنند، آنها رؤیاهای خود را دارند و با اطمینان دنبال می‌کنند و در این میان «ایو جابز» دختر استیو جابز بنیانگذار اپل، تصمیم گرفت یک مدل شود. دختر جوان بنیانگذار میلیاردر فقید اپل، استیو جابز، اولین فعالیت خود را به عنوان یک مدل جدید برای ورود به دنیای ظرافت، زیبایی و رسانه انجام داد.

ایو جابز 22 ساله، با یک شرکت زیبایی قرارداد بسته است تا چهره تبلیغاتی آن باشد. او تصاویر تبلیغاتی خود را از طریق حساب خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام که بیش از صدها هزار نفر آن را دنبال می‌کنند، به اشتراک گذاشته است.

گزارش ها حدس می‌زنند که این ممکن است یک کار ثابت برای دختر کوچکتر استیو جابز ایوا باشد ، او هنوز دانشجوی دانشگاه استنفورد است، جایی که پدرش در سال 1989 مادرش را ملاقات کرد و ایو در بهار 2021 از این دانشگاه فارغ التحصیل خواهد شد.

چیزی‌هایی که او از اسب سواری آموخته است

شغل جدید دختر بنیانگذار اپل

ایو جابز علاوه بر علاقه به دنیای مد و لباس، اسب سواری را دوست دارد و بسیاری از مسابقات را برنده شده است. او می‌گوید ازاین ورزش تواضع، استقلال، استقامت و فداکاری را آموخته‌است.

فرزندان استیو جابز

ایو جابز یکی از چهار فرزند استیو جابز است. دختر بزرگ او، لیزا برنان جابز، به عنوان یک نویسنده موفق کار می‌کند، در حالی که تنها پسر او رید جابز ، درباره تسریع در درمان سرطان مطالعه می‌کند و دختر دیگرش، ایرنه جابز در یک کالج، تحصیلات معماری را ادامه می‌دهد. قابل ذکر است که مرگ بنیانگذار شرکت آمریکایی اپل در 5 اکتبر 2011، پس از درگیری با سرطان بر شرکت وی تأثیر منفی نگذاشت و میراث فنی وی همچنان به شدت در صدر است و سهام شرکت وی حتی با توجه به بیماری همه گیر ویروس کرونا از با ارزش ترین سهام است.

 

شغل جدید دختر بنیانگذار اپل

شغل جدید دختر بنیانگذار اپل

 

 

نظر دهید

پاسخ دهید