ست کردن کفش و کمربند مردانه

رنگ کمربند و کفش

اگر کفش و کمربند رنگ‌های مختلفی داشته باشد، شما استایلی اسپرت و شیک دارید که با بقیه متفاوت است. البته بهتر است رنگ این دو در یک تناژ رنگی باشد. اگر کمربند قهوه‌ای تیره است، کفشی انتخاب کنید که رنگ مشابه یا همان قهوه‌ای تیره باشد. اگر رنگ کفش قهوه‌ای مایل به قرمز است، پیشنهاد می‌کنیم رنگ قهوه‌ای متمایل به قرمز را برای کمربند خود انتخاب کنید. در مورد نوع طرح‌های روی کفش و کمربند هم دقت کنید تا تقریبا یکی باشند. مثلا اگر کفش شما راه‌راه است، سعی کنید که کمربند هم راه‌راه باشد.

در مورد ترکیب رنگ کفش و کمربند چندان نگران نباشید. اگر کفش شما کمی تیره‌تر از کمربند باشد یا برعکس، اتفاق خاصی نمی‌افتد. همین‌قدر که تلاش کنید رنگ‌هایی که می‌پوشید نزدیک هم باشند، کار خود را به خوبی انجام داده‌اید.

ست کفش و کمربند

تطبیق سگک کمربند و کفش

باید سعی کنید که سگک، رنگی مشابه کفش‌ داشته باشد؛ مخصوصاً اگر رنگ کفش‌ قهوه‌ای روشن باشد، باید این قانون حتما رعایت شود. نکته دیگری که وجود دارد این است که می‌توانید از رنگ سگک کمک بگیرید و دیگر بندها، مانند بند ساعت یا دستبند را با آن ست کنید.

کفش مشکی و کمربند قهوه‌ای

ترکیب کفش مشکی و کمربند قهوه‌ای اصلا توصیه نمی‌شود. اگر به دایره رنگ‌ها نگاه کنید متوجه می‌شوید که قهوه‌ای رنگ گرمی است و مشکی در زمره رنگ‌های خنثی است. کفش‌های مشکی چرمی، مخصوص استایل کلاسیک است و برای آن بهتر است کمربند مشکی انتخاب کنید. این ترکیب با کت و شلوار خاکستری هم بسیار عالی است و استایل شما را شیک و جذاب می‌کند.

کفش‌های مشکی و خاکستری

با کفش مشکی، کمربند خاکستری و مشکی و با کفش خاکستری، کمربند با رنگ‌های مشکی، خاکستری و آبی تیره به خوبی ترکیب می‌شود. مشکی و خاکستری دو رنگ خنثی است که برای بهتر دیده شدن باید با رنگ‌های خنثی و سرد ترکیب شود.

کفش دو رنگ

کفش‌های دو رنگ، معمولا یک رنگ غالب دارند. بهترین راه، شناسایی رنگ غالب کفش و ترکیب کردن کمربند با همان رنگ است. لازم نیست که دقیقا کمربند با هر دو رنگ کفش ست شود؛ همین که با رنگ اصلی ست شود کافی است. بگذارید رنگ پایه در ترکیب رنگی کمربند و کفش، نقش اصلی را بازی کند.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با اشتباهات انتخاب کفش مردانه “۳ اشتباه در پوشیدن کفش مردانه” را مطالعه کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید