زیباترین مدل های لباس شب ۲۰۲۰

لباس شب یکی از پوشاک رسمی زنانه است که در مراسم‌ رسمی مانند عروسی و نامزدی پوشیده می‌شود.

مدل لباس شب

مدل لباس شب

لباس شب به انواع مختلفی از پوشاک مجلسی گفته می‌شود که در مراسم و مهمانی‌های شبانه پوشیده می‌شود. در نظر داشته باشید که برای شیک پوش بودن و داشتن ظاهری جذاب، مدل لباس شب را با توجه به فرم بدنیِ منحصربه‌فرد خود انتخاب کنید. در این مطلب مجله دلتا چند مدل لباس شب شیک و مجلسی سال ۲۰۲۰ را به شما نشان می‌دهیم تا از آن‌ها الهام بگیرید.

لباس شب دخترانه 2020

هنگام انتخاب مدل لباس مجلسی چند نکته را در نظر بگیرید. رنگ‌های روشن شما را پُرتر نشان می‌دهد، اگر می‌خواهید کمی چاق‌تر دیده شوید لباس‌های سفید، نقره‌ای، آبی نوزادی و صورتی روشن را انتخاب کنید.

پیراهن مجلسی

  • رنگ‌های قرمز، زرد، نارنجی، سبز، یشمی، صورتی و … از رنگ‌های گرم به شمار می‌روند و با پوشیدن لباس‌هایی به این رنگ، چهره شما شاداب، خونگرم و هیجان‌زده به نظر خواهد رسید.

لباس شب مشکی

  • رنگ‌های آبی، بنفش، نقره‌ای و سرمه‌ای و … از رنگ‌های زرد به شمار می‌روند. اگر لباس‌هایی به این رنگ بر تن کنید، خونسرد و آرام دیده می‌شوید.

لباس گیپور زنانه

افرادی که رنگ پوست تیره‌ای دارند می‌توانند با پوشیدن لباس‌هایی به رنگ روشن، چهره خود را بازتر نشان دهند. در این صورت پیشنهاد می‌شود برای ایجادهماهنگی، سبک آرایش لایت روی صورت در نظر گرفته شود.

همان طور که می‌دانید فرم بدن افراد به چند دسته تقسیم‌ می‌شود؛ گرد، بیضی، مستطیل، مثلث و ساعت شنی. در مطلب “۵ مدل لباس عروس شیک” ویژگی هر کدام از این گزینه‌ها را به طور مختصر توضیح داده ایم.

لباس شب کوتاه

مدل لباس شب کوتاه

افراد قد بلند می‌توانند برای ایجاد تناسب، لباس خود را از میان مدل‌های کوتاه برگزینند. این مدل فرد را کوتاه‌تر نشان می‌دهد و توازن ایجاد می‌کند.

لباس مجلسی زنانه

اما چنانچه تمایل دارید لاغرتر دیده شوید، رنگ‌های تیره مانند قهوه‌ای، مشکی، زرشکی و سورمه‌ای انتخاب مناسب‌تری برای شما است.

مدل لباس شب بلند

مدل لباس شب بلند

لباس شب معمولا بلند است و در بعضی از مدل‌ها روی زمین کشیده می‌شود. این لباس را با کفش‌های پاشنه بلند ست می‌کنند تا ظاهری جذاب‌تر داشته باشند.

لباس مجلسی دخترانه

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با انتخاب لباس مناسب برای افراد لاغر “لباس مجلسی مناسب لاغرها” را مطالعه کنید.

لباس شب گیپور

لباس گیپور شب

گیپور یکی از محبوب‌ترین پارچه‌های مورد استفاده در صنعت مد و نساجی است. گیپور به پارچه‌ای توری گفته می‌شود که تار و پود آن به گونه‌ای بافته می‌شود که دارای طرح‌های گوناگون است.

امیدواریم با دیدن مدل‌های پیشنهادی ما در این بخش، مدل مناسب خود را انتخاب کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید