رنگ موی مناسب پوست و چهره شما

رنگ موی قهوه ای

قهوه‌ای سرد

قهوه‌ای سرد شامل رنگ‌های موکا، بلوطی و شکلاتی و انتخاب خوبی برای آنهایی است که تن پوست گرم دارند. اگر شما هم تن زرد روی پوست خود دارید، قهوه‌ای سرد را انتخاب کنید تا چهره را شاداب‌تر نشان دهد.

قهوه‌ای گرم

به رنگ‌های قهوه‌ای که سایه روشن‌های طلایی، عسلی یا دارچینی دارد، قهوه‌ای گرم گفته می‌شود. اگر پوست شما تن گرم دارد، بهتر است قهوه‌ای گرم را انتخاب کنید.

رنگ موی متناسب با پوست قرمز

قرمز سرد

منظور از رنگ موی قرمز سرد، رنگ متمایل به جگری است. اگر تن پوست قرمز دارد، باید از این رنگ دوری کنید. اما اگر پوست تیره دارید، این رنگ بهترین انتخاب است.

قرمز گرم

اگر تن پوست خنثی یا آبی دارید، قرمز گرم رنگ مناسبی است. شما انتخاب‌های زیادی از کهربایی گرفته تا بلوند توت فرنگی و مسی دارید. البته مراقب باشید زیاد شامپو مصرف نکنید، زیرا این رنگ مو را به مرور تغییر می‌دهد.

رنگ موی مشکی

مشکی سرد

شاید با خودتان فکر کنید که مشکی، مشکی است دیگر؛ اما این رنگ هم تن سرد و گرم دارد. مشکی سرد به رنگ اسپرسو یا مشکی که تن آبی دارد، گفته می شود و مناسب خانم‌هایی با تن پوست گرم است.

مشکی گرم

اگر می‌خواهید رنگ مشکی گرم به موهایتان بزنید، باید تن پوست سرد داشته باشید. رنگ مشکی گرم به رنگ‌های موکای تیره، کاکائویی و مشکی-قهوه‌ای گفته می‌شود.

رنگ موی فانتزی

رنگ‌های فانتزی

اگر به دنبال رنگ‌های فانتزی هستید، باید توجه داشته باشید که رنگ‌های گرم مانند نارنجی، صورتی و زرد در کنار پوست‌هایی که تن سرد دارد، زیبا دیده می‌شود. در مقابل آن، رنگ‌های سرد مانند آبی و بنفش برای پوست‌هایی که تن گرم یا زرد رنگ دارد، مناسب است.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با انواع رنگ مو “رنگ موی شرابی” را مطالعه کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید