بهترین ترکیب رنگ لباس مردانه

 

ترکیب سبز و مشکی

این ترکیب خیلی آسان است. یک شلوار یا کت مشکی با یک جلیقه سبز کلاسیک می‌تواند جذابیت فوق‌العاده‌ای به شما بدهد و پوششی راحت، بی‌نقص و مناسب را خلق کند.

ترکیب رنگ سبز

ترکیب سبز و سفید

رنگ سفید انتخاب مناسبی برای ترکیب با رنگ سبز، به ویژه سبزهای تیره‌تر است. ترکیب لباس‌های سبز و سفید می‌تواند ظاهر شما را با ترکیب و حالت بهتری نشان دهد.

ترکیب رنگ ارغوانی

اگر به دنبال بهترین ترکیب رنگ با ارغوانی هستید، باید به تعادل فکر کنید. یک پیراهن مشکی کلیت ظاهر را کمی خنثی و بی‌روح به نظر می‌آورد. بنابراین سفید برای کلاسیک نگه داشتن پوشش بهتر است.

ترکیب کت سفید

پیراهن سفید همیشه قابل استفاده است، اما اگر کت هم سفید باشد چطور؟ کت سفید با پیراهن سفید متناسب نیست و بهتر است به جای آن از رنگ‌های جالب‌تری مانند آبی استفاده کنید. این کار باعث می‌شود ظاهر شما متعادل بوده و تضاد و تناقضی در آن ایجاد نشود.

ترکیب کت بژ

لباس‌های بژ اصولا به خاطر طیف رنگی خود، با رنگ‌های مشابه مانند سفید و کرم تطبیق پیدا می‌کند؛ البته رنگ آبی روشن هم ترکیب خوبی است. بهتر است بیشتر از طیف بژ با تناژ قهوه‌ای نسبت به بژ با تناژ زرد استفاده کنید، چون رنگ بژ زرد می‌تواند با رنگ مورد نظرتان تداخل پیدا کند.

ترکیب رنگ لباس

نکات ترکیب رنگ لباس مردانه

هماهنگی و تعادل در ست کردن رنگ‌ها بسیار اهمیت دارد، بنابراین قبل از اینکه ترکیب رنگ‌ها را امتحان کنید، این نکته را در نظر داشته باشید.

برای رنگ‌های تیره مانند قرمز شاه بلوطی، سعی کنید ظاهر و رنگ‌های متعادل مانند سفید و خاکستری را مکمل در نظر بگیرید.

برای رنگ‌هایی با طیف رنگ درخشان مانند سبز، به طیف‌های خنثی‌تر مانند مشکی و سفید توجه کنید.

ترکیب لباس‌های روشن با سفید می‌تواند حالتی شفاف و تابستانی داشته باشد که کلیت ظاهر شما را تکمیل کند.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با اصول ست کردن کفش و کت و شلوار “انتخاب کفش مناسب کت و شلوار” را مطالعه کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید