انتخاب ست لباس زنانه مناسب

کیف و کفش زنانه

انتخاب کیف و کفش

انتخاب کفش مناسب برای ست لباس زنانه بستگی به این دارد که حال و هوای لباس شما بیشتر به سمت نیمه رسمی باشد یا اسپرت. برای یک ست اسپرت می‌توان از جدیدترین مدل کتانی و کفش ورزشی استفاده کرد. استفاده از کفش‌های آل استار یا کتانی‌های ساده هم از دیگر گزینه‌هایی است که می‌توانید در کنار یک شلوار اسپرت، مانتو یا تونیک ساده و روسری زیبا بپوشید. در این حالت بهتر است از کیف یا کوله اسپرت یا یک کیف ساده زنانه بزرگ استفاده کنید.

اما وقتی ست اسپرت نباشد، انتخاب انواع کالج، کفش عروسکی و صندل در فصل‌های گرم و نیم بوت و بوت در فصل‌های سرد سال پیشنهاد می‌شود.

 

اکسسوری زنانه

انتخاب اکسسوری

یکی از نکات مهمی که می‌تواند به استایل روزمره شما جذابیت بیشتری دهد، انتخاب اکسسوری یا زیورآلات مناسب است. هماهنگی بین اجزای ست لباس روزمره با اکسسوری ضروری است.

تا جایی که امکان دارد سراغ مدل‌های براق و نگین‌دار نروید؛ استفاده از این مدل‌ها برای ست شب و استایل رسمی و نیمه رسمی مناسب است نه استایل روزمره.

اگر قرار است از اکسسوری سنتی استفاده کنید، باید با سایر اجزای لباس‌ها هم‌خوانی داشته باشد. برعکس این قضیه هم صدق می‌کند؛ یعنی بهتر است با یک ست کلاسیک، از زیورآلات کلاسیک استفاده کنید.

به رنگ اکسسوری‌ دقت کنید. در تابستان سراغ رنگ‌های روشن، شاد و خنک و در زمستان سراغ رنگ‌های تیره و گرم بروید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با اصول انتخاب اکسسوری “نکات انتخاب زیورآلات” را مطالعه کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید