امروز: جمعه 2 فروردین 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
دسته بندی صفحات
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت پرواز بوفالوها (معرفی روشهای نوین مدیریت)

پاورپوینت پرواز بوفالوها (معرفی روشهای نوین مدیریت) دسته: پاورپوینت
بازدید: 42 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 88 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 13

دانلود پاورپوینت پرواز بوفالوها(معرفی روش‌های نوین مدیریت) بررسی پرواز بوفالوها(معرفی روش‌های نوین مدیریت) پاورپوینت جامع و کامل پرواز بوفالوها(معرفی روش‌های نوین مدیریت) کاملترین پاورپوینت پرواز بوفالوها(معرفی روش‌های نوین مدیریت) پکیج پاورپوینت پرواز بوفالوها(معرفی روش‌های نوین مدیریت) مقاله پرواز بوفالوها(معرفی روش‌های نوین مدیریت) تحقیق

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 13 صفحه

پرواز بوفالوها (معرفی روش‌های نوین مدیریت)

بسم الله الرحمن الرحیم چند شركت در جهان در یك دوره ده ساله بازدهی سهامشان حداقل بیست درصد یا بیشتر بوده است؟
در سراسر جهان تنها 24 شركت به چنین شاخص مالی دشواری دست یافته بودند.

بررسی این شركت‌ها منجر به كشف دو موضوع مهم گردید:
1- نوع صنعت و كار فرقی نمی‌كند و موضوع محصول مطرح نیست. آن چه كه بیش از همه مهم است نوع رهبری مدیریت می‌باشد. زیرا اساساً این 24 مدیر و رهبر شركت‌های یاد شده بودند كه با بقیه مدیران تفاوت داشتند.
2- این 24 مدیر در حالی كه در مقایسه با دیگران متفاوت هستند در بین خود آنها نیز تفاوت وجود دارد.
نتیجه: هیچ روش واحدی به عنوان روش رهبری وجود ندارد و هر كسی می‌بایست روش خود را بیابد. بی شك آن چه سبب می گردد كه رهبری مدیریتی یك تشكیلات بسیار موفق باشد، رهبری برای یك فصل یا یك سال نیست بلكه رهبری برای یك دهه و بیش از آن است.
یك مدیر موفق باید بدون مستهلك كردن خود كارهای بزرگ انجام دهد و سازمانی را بنیان گذارد كه مدیر و تمام كاركنان آن به خاطر كار زندگی نمی كنند بلكه به خاطر زندگی كار می كنند.

سه حقیقت تلخ كه به طرز اجتناب ناپذیری راهگشا هستند:

1- موفقیت دائم حق انسان است
اگر چه موفقیت مرا به جائی كه هم اینك هستم رسانده است اما مرا به آن جائی كه می‌خواهم باشم، نمی‌رساند. قبرستان شركت ها پر است از استخوان‌های سازمان‌هایی كه این حقیقت را درك نكرده اند و یا اگر درك كرده اند بسیار دیر متوجه شده اند. (نمونه: IBM)
موفقیت دیروز نیز این امكان را به ما می دهد كه امروز هم تلاش كنیم. اما دنیای امروز اساسا با دنیای دیروز متفاوت است ، اگر همچنان به شیوه گذشته عمل كنیم ، در دنیای امروز قطعا بامشكل مواجه خواهیم شد. بی شك فردا نیز دنیای متفاوتی در پیش خواهد بود، اگر همچنان به شیوه های گذشته پایبند باشیم با توجه به تغییر دنیا فردا شكست قطعی است.

2- دیگران را مسؤول مشكلات دانستن
مقصر دانستن مقررات دولتی، مشتریان، رقبا، كاركنان و ...
این شیوه بسیار ساده، آسان و موثر بود، البته تا زمانی كه دریافتم مشكل اساسی سازمان خود من هستم.
اوائل خواستار آن بودم كه گله‌ای از بوفالوها داشته باشم . بوفالوها حیوانات جالبی هستند ، همگی وفادار به یك پیشرو هستند و آن چه را كه به آنها گفته می شود، دقیقا انجام می دهند آیا این جالب نیست كه لحظه ای به این بیاندیشید شما افرادی دارید كه به شما وفادارند، آیا وفاداری جالب نیست؟ افرادی داریم كه دقیقا آن چه به آنها گفته شده است انجام می دهند، آیا این چیزی نیست كه ما خواستاریم؟


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت پرواز بوفالوها معرفی روشهای نوین مدیریت , بررسی پرواز بوفالوها معرفی روشهای نوین مدیریت , پاورپوینت جامع و کامل پرواز بوفالوها معرفی روشهای نوین مدیریت , کاملترین پاورپوینت پرواز بوفالوها معرفی روشهای نوین مدیریت , پکیج پاورپوینت پرواز بوفالوها معرفی روشهای نوین مدیریت , مقاله پرواز بوفالوها معرفی روشهای نوین مدیریت

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر